Previous
Next

PRS-LV2

Alates

1 185,60 €
Maksudega
Jaga edasi

Self-service Bike Repair Station – IBOMBO PRS-LV2 on kohandatud kasutamiseks avalikes kohtades. Seadme korpus on valmistatud tsingitud või roostevabast terasest pulber- või termoplastkattega Seade kinnitatakse ankrute abil maapinnale või seinale.

Tööriistad on kinnitatud jaama kolonni sees rippuvate roostevabast terasest trosside külge; trosside pikkus võimaldab jõuda kõigi jalgratta komponentideni. Trosside kummikate hoiab ära tööriistade takerdumise ja kaitseb jalgratta raami kriimustuste eest. Jaama konstruktsioon võimaldab asetada jalgratta käepidemele, nii et saate ratast parandades hõlpsasti vänta keerata. Jaam on varustatud adapteriga käsipumbaga kõigi ventiilitüüpide jaoks.

Jaama esiküljele paigutatud QR-KOOD võimaldab kasutada veebiväljaandeid, mis sisaldavad juhiseid jalgratta rikete parandamiseks. Seadme plekielemendid on kinnitatud vargusvastaste kruvidega – nende kruvide otsikud antakse kliendile üle. Seda jaama mudelit saab lisaks varustada muuhulgas alumiiniumist veekindlate raamidega, külg- või tagarattahoidjaga, pneumaatilise rulahoidja või E-BIKE jalgratta laadimismooduliga.

Mõõdud: 156 x 51 x 40 cm

Kaal: 65-90 kg (olenevalt lisavarustusest)

Reklaamipind: kuni 15000 cm2

Hinnapäring