Meist

Topiart OÜ on  tudengiettevõtte, mis on asutatud 2019 aastal ettevõtluse ja äriplaneerimise õppeaine raames. Peamised tegevusalad on maastiku ja linnaruumi kujundamine.

Topiart OÜ pakub nii laia valikut topiaarkujundeid kui ka välistingimustes kastutavaid stende jalgratturitele. Meie aitame muuta teie aia tõeliseks maastikukujunduse meistriteoseks, luua teil oma territooriumil uskumatult mugav ja ilus atmosfäär.

Meie rattajaamad on loodud arvestades jalgratturite organisatsioonide soovitusi. Meie jalgrattaremondijaamad ja -stendid on ideaalne lahendus neile, kes hindavad kvaliteeti, täpsust, vastupidavust, ohutust ja mugavust.

MIKS MEIE TOOTED?

TOPIART OÜ pakub laias valikus topiaarkujundeid. Teil on võimalus soetada erinevate kujudega topiaare näiteks – jänesed, oravad, delfiinid, karud, hirved, elevandid ja palju muud.
Oma ala eksperdid aitavad Teil valiku teha ja leiavad Teie jaoks sobiva lahenduse ning korraldavad kiire tarne, ükskõik millisesse maailma otsa.
Aitame sul luua tõelise maastikudisani meistriteose. Meie topiaarid loovad uskumatult hubase samas ilusa atmosfääri.
Figuurid on kaasaegse disani lähenemisega muutunud tõelisteks kuntsiteosteks, tuues kaasa võimalused luua aiad, pargi ja loodusalad organiseerituks ja kauniks.

Meie tööd