Topiart OÜ on tudengiettevõtte, mis on asutatud 2019 aastal ettevõtluse ja äriplaneerimise õppeaine raames. Peamised tegevusalad on maastiku ja linnaruumi kujundamine.

Meist

Topiart OÜ pakub nii laia valikut topiaarkujundeid kui ka välistingimustes kastutavaid stende jalgratturitele. Meie aitame muuta teie aia tõeliseks maastikukujunduse meistriteoseks, luua teil oma territooriumil uskumatult mugav ja ilus atmosfäär.

Meie rattajaamad on loodud arvestades jalgratturite organisatsioonide soovitusi. Meie jalgrattaremondijaamad ja -stendid on ideaalne lahendus neile, kes hindavad kvaliteeti, täpsust, vastupidavust, ohutust ja mugavust.

Meie numbrid

0 +
Õnnelikku klienti
0 %
Positiivne tagasiside
0
Aastat kogemust
0 +
Edukat projekti

Kaubelda kaubamärke

iBombo

Jalgratta rike võib teie päeva rikkuda ja paljud plaanid rikkuda. iBombol on põhilised tööriistad rikke kiireks kõrvaldamiseks.

Biciway

BICIWAY on linnamööblilahenduste looja, mille eesmärk on edendada jalgratta kasutamist transpordi-, vaba aja veetmise või sportimise vahendina.

Zano

ZANO on astunud uude arenguetappi, arendades välja uue "targa linna" toodete haru – targa linnamööbli, mis on varustatud päikesepaneelide, WiFi-ühenduse, Bluetooth-ühenduvuse, USB-portide, LED-valgustuse ja kõlaritega.

MEIE GALERII

Grid Gallery Slaid

Alati ühenduses !

Kontakt