Previous
Next

LV2 - jalgratta remondipunkt

Materjal
Värv
Värvitüüp
Jaga edasi

Kirjeldus

IBOMBO PRS-LV2 on meie mudelite lipulaev. Korpus on valmistatud tsingist või happekindlast, pulber- või termoplastiga värvitud terasest.

Seadet saab paigaldada ankrute abil maha või seinale.

Tööriistade kinnitamiseks kasutatakse jaama sees rippuvaid PVC-ümbrisega terastrosse, mille pikkus võimaldab ulatuda iga jalgrattaosani. Jaamad on varustatud manuaalse õhupumbaga, millel on adapter kõigi ventiilitüüpide jaoks. IBOMBO konstruktsioon võimaldab jalgratast tugedele tõsta ja jalgratast mugavalt remontida. See mudel annab võimaluse varustust lisada.

Self-service Bike Repair Station – IBOMBO PRS-LV2 on kohandatud kasutamiseks avalikes kohtades. Seadme korpus on valmistatud tsingitud või roostevabast terasest pulber- või termoplastkattega Seade kinnitatakse ankrute abil maapinnale või seinale.

Tööriistad on kinnitatud jaama kolonni sees rippuvate roostevabast terasest trosside külge; trosside pikkus võimaldab jõuda kõigi jalgratta komponentideni. Trosside kummikate hoiab ära tööriistade takerdumise ja kaitseb jalgratta raami kriimustuste eest. Jaama konstruktsioon võimaldab asetada jalgratta käepidemele, nii et saate ratast parandades hõlpsasti vänta keerata. Jaam on varustatud adapteriga käsipumbaga kõigi ventiilitüüpide jaoks.

Jaama esiküljele paigutatud QR-KOOD võimaldab kasutada veebiväljaandeid, mis sisaldavad juhiseid jalgratta rikete parandamiseks. Seadme plekielemendid on kinnitatud vargusvastaste kruvidega – nende kruvide otsikud antakse kliendile üle. Seda jaama mudelit saab lisaks varustada muuhulgas alumiiniumist veekindlate raamidega, külg- või tagarattahoidjaga, pneumaatilise rulahoidja või E-BIKE jalgratta laadimismooduliga.

Mõõdud: 156 x 51 x 40 cm

Kaal: 65-90 kg (olenevalt lisavarustusest)

Reklaamipind: kuni 15000 cm2

Hinnapäring

 

Huvitavad Tooted