Previous
Next

E-PRS-LV2

Alates

3 564,00 €
Maksudega
Jaga edasi

Iseteeninduslik rattaparandusjaam – E-IBOMBO LV2 on kohandatud kasutamiseks avalikes kohtades. Selle korpus on valmistatud tsingitud või roostevabast terasest, mis on kaetud pulber- või termoplastkattega. Seade E-BIKE versioonis on paigaldatud maapinnale. Plekielemendid ja laadimismoodul E-BIKE on kinnitatud vargusvastaste kruvidega – kruvide otsikud antakse kliendile üle.

Seadme tagaküljel on moodul, millel on 4 x pistikupesa elektrijalgrataste laadimiseks (E-BIKE), 2 x roostevabast terasest hoidikud laadijatele ja metallriba, mis katab aluselt tuleva toitejuhtme. E-BIKE laadimismoodulil on kompaktne korpus, mis on valmistatud ülitugevast PC/ABS-ist; sellel on täiendav RCBO (6A) kaitse, mis asub kaitsva löögikindla akna taga. Kõik välised osad on valmistatud roostevabast terasest. Pistikupesad (250V) on valmistatud polüamiidist (PA6) nikeldatud kontaktidega (IP54).

Tööriistad on kinnitatud jaama kolonni sees rippuvate roostevabast terasest trosside külge; trosside pikkus võimaldab jõuda kõigi jalgratta komponentideni. Trosside kummikate hoiab ära tööriistade takerdumise ja kaitseb jalgratta raami kriimustuste eest. Jaam on varustatud adapteriga käsipumbaga kõigi ventiilitüüpide jaoks. Jaama konstruktsioon võimaldab asetada jalgratta käepidemele, nii et saate ratast parandades hõlpsasti vänta keerata.

Esiküljele asetatud QR-KOOD võimaldab kohest juurdepääsu käsitsi parandamist sisaldavatele veebiväljaannetele.

Mõõdud: 156/226 x 51/61 x 46 cm

Kaal: 75-100 kg

Moodul: 4 x pistikupesa (250V) E-BIKE laadimiseks

Reklaamipind: kuni 10000 cm2

Hinnapäring