Previous
Next

SCANDIC - jalgratta remondipunkt

Materjal
Värv
Värvitüüp
Varustus
Jaga edasi

Kirjeldus

IBOMBO SCANDIC on UUS! See on IBOMBO PRS-LV2 mudeli kompaktne versioon. Me lõime selle mudeli Skandinaavia turu vajaduste ja kogemuste põhjal.

Jaama elemendid, mis on tundlikud värvikihi mehaaniliste kahjustuste suhtes, on valmistatud rasketele ilmastikutingimustele vastupidavast plastikust ja kvaliteetsest kummist.

Te ei tea, kuidas oma jalgratast remontida? Jaamalt leiate QR-koodi, millel on valik linke veebiväljaannetele, kust leiate remondijuhised. 

Igas jaamas on manomeetriga käsipump (max 10 bar). Adapter võimaldab täita AUTO, PRESTA ja DUNLOP ventiilidega kumme.

Seadme korpus on valmistatud tsingitud või roostevabast terasest, mis on kaetud pulber- või termoplastkattega. Seda mudelit pakume ka eksklusiivses versioonis – harjatud INOX roostevaba teras AISI 304. Seade kinnitatakse ankrute abil maapinnale või seinale.

Tööriistad on kinnitatud jaama kolonni sees rippuvate roostevabast terasest trosside külge; trosside pikkus võimaldab jõuda kõigi jalgratta komponentideni. Trosside kummikate hoiab ära tööriistade takerdumise ja kaitseb jalgratta raami kriimustuste eest. Jaam on varustatud adapteriga käsipumbaga kõigi ventiilitüüpide jaoks. Jaama konstruktsioon võimaldab asetada jalgratta käepidemele, nii et saate ratast parandades hõlpsasti vänta keerata.

Jaama esiküljele paigutatud QR-KOOD võimaldab kasutada veebiväljaandeid, mis sisaldavad juhiseid jalgratta rikete parandamiseks. Seadme plekielemendid on kinnitatud vargusvastaste kruvidega – nende kruvide otsikud antakse kliendile üle. Seda jaama mudelit saab lisaks varustada muuhulgas alumiiniumist veekindlate raamidega, külg- või tagarattahoidjaga, pneumaatilise rulahoidja või E-BIKE jalgratta laadimismooduliga.

Mõõdud

134 x 44 x 30 cm

Kaal

22-30 kg (olenevalt lisavarustusest)

Reklaamipind

8000 cm2

iBombo Scadic jalgratta remondipunkt 3D mudel

Allalaadimiseks klõpsake nuppu

Hinnapäring

 

Huvitavad Tooted