Previous
Next

PRS-SCANDIC

Alates

909,60 €
Maksudega
Jaga edasi

Iseteenindusjaam – IBOMBO SCANDIC on, nagu kõik meie jaamad, kohandatud kasutamiseks avalikes kohtades. See on meie lipulaeva mudeli IBOMBO PRS-LV2 kompaktne versioon.

Seadme korpus on valmistatud tsingitud või roostevabast terasest, mis on kaetud pulber- või termoplastkattega. Seda mudelit pakume ka eksklusiivses versioonis – harjatud INOX roostevaba teras AISI 304. Seade kinnitatakse ankrute abil maapinnale või seinale.

Tööriistad on kinnitatud jaama kolonni sees rippuvate roostevabast terasest trosside külge; trosside pikkus võimaldab jõuda kõigi jalgratta komponentideni. Trosside kummikate hoiab ära tööriistade takerdumise ja kaitseb jalgratta raami kriimustuste eest. Jaam on varustatud adapteriga käsipumbaga kõigi ventiilitüüpide jaoks. Jaama konstruktsioon võimaldab asetada jalgratta käepidemele, nii et saate ratast parandades hõlpsasti vänta keerata.

Jaama esiküljele paigutatud QR-KOOD võimaldab kasutada veebiväljaandeid, mis sisaldavad juhiseid jalgratta rikete parandamiseks. Seadme plekielemendid on kinnitatud vargusvastaste kruvidega – nende kruvide otsikud antakse kliendile üle. Seda jaama mudelit saab lisaks varustada muuhulgas alumiiniumist veekindlate raamidega, külg- või tagarattahoidjaga, pneumaatilise rulahoidja või E-BIKE jalgratta laadimismooduliga.

Mõõdud: 134 x 44 x 30 cm

Kaal: 22-30 kg (olenevalt lisavarustusest)

Reklaamipind: 8000 cm2

Hinnapäring