PRS-sV20

Alates

710,40 €
Maksudega
Jaga edasi

IBOMBO PRS-SV20 on jalgrattaremondijaama IBOMBO PRS-SV1 täiustatud versioon ja on kohandatud kasutamiseks avalikes kohtades. Selle mudeli eeliseks on selle väiksus, mis võimaldab seda paigaldada peaaegu kõikjale. Selle mudeli konstruktsioon ei võimalda ratast käepideme külge riputada.

Seadme korpus on valmistatud tsingitud või roostevabast terasest (AISI 304) profiilist pulber- või termoplastkattega. Pakume seda mudelit ka eksklusiivses versioonis – harjatud INOX roostevaba teras (AISI 304). Seade kinnitatakse ankrute abil maapinnale või seinale. Tööriistad on kinnitatud jaama kolonnist väljuvate roostevabast terasest trosside külge. Jaam on varustatud adapteriga käsipumbaga kõigi ventiilitüüpide jaoks. Seadme plekielemendid on kinnitatud vargusvastaste kruvidega – nende kruvide otsikud antakse kliendile üle. Jaamale paigutatud QR-KOOD võimaldab kasutada veebiväljaandeid, mis sisaldavad juhiseid jalgratta rikete parandamiseks.

Selles jaama versioonis kavandasime tööriistadele konteinerid – “korvid”, mille mõlemal küljel on laseriga lõigatud võtmemärk. Täiendavaks mugavuseks on enamikele jalgrattarehvidele sobiv alus, mis suurendab ka kasutusmugavust. Lisaelemendid on valmistatud roostevabast terasest (AISI 304). Selle materjali valik ei määra mitte ainult selle vastupidavat välimust, vaid ka suuremat vastupidavust mehaanilistele teguritele, nagu kriimustused või värvikillud.

Seda jaama mudelit saab varustada mobiilse paigaldusega maandusplaadiga – kuumtsingitud. See lahendus võimaldab teha jaama avatud lahtiolekuaegadel nt. restoranides, jalgrattateeninduspunktides, turismiinfos. Te ei pea jaama püsivalt maapinnale kinnitama; selle asemel saate selle asetada mobiilsesse plaati ja kinnitada terastrossi ja tabaluku abil olemasoleva vastupidava elemendi külge.

Mõõdud: 71 x 32 x 33 cm

Kaal: 12-18 kg

Reklaamipind: 1500 cm2

Hinnapäring