e-HUB

Materjal
Värv
Värvitüüp
Jaga edasi

Kirjeldus

IBOMBO E-HUB Electric Bike Charging Station is adapted for indoor and outdoor use in public spaces. Its housing is made of galvanized steel with powder or thermoplastic coating. The device is mounted to the ground. Sheet metal elements and the E-BIKE charging module are fastened with anti-theft screws – the bits for the screws will be handed over to the customer.

The E-BIKE module complies with European standards:

Directive (RoHS) 2011/65 / EU and 2015/863

2014/35 / EU Low Voltage Directive

Electromagnetic Compatibility (EMC) Directive 2014/30 / EU

Used standards: EC / EN 61439-1; IEC / EN 61439-4

IBOMBO E-HUB e-HUB kergliikuri laadimisjaam on kohandatud sise- ja välistingimustes kasutamiseks avalikes kohtades. Selle korpus on valmistatud pulber- või termoplastkattega tsingitud terasest. Seade on paigaldatud maapinnale. Plekielemendid ja laadimismoodul E-BIKE on kinnitatud vargusvastaste kruvidega – kruvide otsikud antakse kliendile üle.

Põhiversioonis on seadmel moodul 4 x pistikupesaga (250V) elektrijalgrataste laadimiseks ja 4 x roostevabast terasest hoidikuga laadijate jaoks. Seda toodet saab laiendada 8 x pistikupesadele (250 V), rattahoidjatele ja muudele tarvikutele.

E-BIKE laadimismoodulil on kompaktne korpus, mis on valmistatud ülitugevast PC/ABS-ist; sellel on täiendav RCBO (6A) kaitse, mis asub kaitsva löögikindla akna taga. Kõik välised osad on valmistatud roostevabast terasest. Pistikupesad (250V) on valmistatud polüamiidist (PA6) nikeldatud kontaktidega (IP54).

Hinnapäring

 

Huvitavad Tooted