Previous
Next

SV1 - jalgrattapump tööriistadega

Materjal
Värv
Värvitüüp
Jaga edasi

Kirjeldus

Selle mudeli eeliseks on väike suurus, mis võimaldab paigaldada seda peaaegu kõikjale.

Selle mudeli puhul ei ole võimalik jalgratast kinnituskohale riputada. Korpuse saab valmistada tsingitud või roostevabast terasest profiilidest – kaetud pulbervärviga või termoplastilise värviga.

Seade kinnitatakse maapinnale laienevate naeltüüblite või tihvtide ja epoksiidvaigu abil.

See mudel on varustatud manuaalse pumba ning vajalikke tööriistadega esmavajalikeks remonttöödeks

PRS-SV1  on mõeldud kasutuseks välitingimustes või avalikus linnaruumis. Selle mudeli eelised on selle kompaktne suurus, mis võimaldab seda paigaldada peaaegu ükskõik kuhu. Antud mudelile ei saa jalgratast hooldusjaama külge rippuma panna.

Selle korpus on paksust galvaniseeritud või roostevabast terasest, mille võib katta pulber või plastikvärviga. Ostja saab hooldusjaamaga ka spetsiaalsed vargavastased kruvid ja võtmed kaasa, millega tööriistad hooldusjaama külge kinnitada. Tööriistad kinnituvad pika teraskaabli otsa ning ulatuvad jalgrattal ka kõige kaugemate osadeni. Korpus on samuti kinnitatud vargavastaste kruvidega.

QR kood, mis on hooldusjaama esiküljel, viib internetis olevate juhisteni, kus on kirjeldatud enamlevinud vigade pirandamine.

Antud mudelile saab ka mobiilse maakinnitusplaadi juurde osta, mis tähendab, et hooldusjaam on võimalik ööseks kokku panna ja suletud ruumidesse tõsta.

Mõõdud: 71 x 20 x 20 cm | Kaal: 10-18 kg

Hooldusjaamal on 250 cm2, kuhu uus omanik saab paigaldada oma reklaami.

Hinnapäring

 

Huvitavad Tooted