E-PRS-SCANDIC kergliikuri laadimisjaam

Materjal
Värv
Värvitüüp
Jaga edasi

Kirjeldus

Self-service Bike Repair Station – E-IBOMBO SCANDIC is adapted for use in public spaces. Its housing is made of galvanized or  stainless steel with powder or thermoplastic coating. The device in the E-BIKE version is mounted to the ground. Sheet metal elements and the E-BIKE charging module are fastened with anti-theft screws – the bits for the screws will be handed over to the customer.

The E-BIKE module complies with European standards:

Directive (RoHS) 2011/65 / EU and 2015/863

2014/35 / EU Low Voltage Directive

Electromagnetic Compatibility (EMC) Directive 2014/30 / EU

Used standards: EC / EN 61439-1; IEC / EN 61439-4

Iseteeninduslik rattaparandusjaam – E-IBOMBO SCANDIC on kohandatud kasutamiseks avalikes kohtades. Selle korpus on valmistatud tsingitud või roostevabast terasest, mis on kaetud pulber- või termoplastkattega. Seade E-BIKE versioonis on paigaldatud maapinnale. Plekielemendid ja laadimismoodul E-BIKE on kinnitatud vargusvastaste kruvidega – kruvide otsikud antakse kliendile üle.

Seadme tagaküljel on moodul, millel on 4 x pistikupesa elektrijalgrataste laadimiseks (E-BIKE), 2 x roostevabast terasest hoidikud laadijatele ja metallriba, mis katab aluselt tuleva toitejuhtme. E-BIKE laadimismoodulil on kompaktne korpus, mis on valmistatud ülitugevast PC/ABS-ist; sellel on täiendav RCBO (6A) kaitse, mis asub kaitsva löögikindla akna taga. Kõik välised osad on valmistatud roostevabast terasest. Pistikupesad (250V) on valmistatud polüamiidist (PA6) nikeldatud kontaktidega (IP54).

Turvaline ja mugav täiendus E-BIKE laadimismoodulile on meie rattahoidjad » CLASSIC SERIES » SILICONE PROTECT.

Tööriistad on kinnitatud jaama kolonni sees rippuvate roostevabast terasest trosside külge; trosside pikkus võimaldab jõuda kõigi jalgratta komponentideni. Trosside kummikate hoiab ära tööriistade takerdumise ja kaitseb jalgratta raami kriimustuste eest. Jaam on varustatud adapteriga käsipumbaga kõigi ventiilitüüpide jaoks. Jaama konstruktsioon võimaldab asetada jalgratta käepidemele, nii et saate ratast parandades hõlpsasti vänta keerata.

Esiküljele asetatud QR-KOOD võimaldab kohest juurdepääsu käsitsi parandamist sisaldavatele veebiväljaannetele.

Mõõdud: 134/226 x 54 x 35 cm

Kaal: 35-50 kg

Moodul: 4 x pistikupesa (250V) E-BIKE laadimiseks

Reklaamipind: kuni 5000 cm2

Hinnapäring

 

Huvitavad Tooted