HOKO - remondipunkt

Materjal
Värv
Värvitüüp
Jaga edasi

Kirjeldus

Ratta remondi punkt – IBOMBO HOKO sobib avalikku ruumi. See on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes ning mõeldud kasutamiseks väikestes ruumides. See on valmistatud tsingitud terasest pulber- või termoplastkattega. Seade on mõeldud seinale kinnitamiseks.

Seadme lehtmetallist elemendid on kinnitatud vargusvastaste kruvidega. Jaama konstruktsioon võimaldab asetada jalgratta käepidemele, et saaksid ratast parandades hõlpsasti vänta keerata

Bike Repair Point – IBOMBO HOKO sobib avalikku ruumi. See on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes ning mõeldud kasutamiseks väikestes ruumides. See on valmistatud tsingitud terasest pulber- või termoplastkattega. Seade on mõeldud seinale kinnitamiseks.

Seadme lehtmetallist elemendid on kinnitatud vargusvastaste kruvidega. Jaama konstruktsioon võimaldab asetada jalgratta käepidemele, nii et saate ratast parandades hõlpsasti vänta keerata.

Tööriistad on kinnitatud seadme küljes rippuvate roostevabast terasest trosside külge; trosside pikkus võimaldab jõuda kõigi jalgratta komponentideni. Trosside kummikate hoiab ära tööriistade takerdumise ja kaitseb jalgratta raami kriimustuste eest. Harjatud INOX roostevabast terasest (AISI 304) valmistatud seinakaitseplaat kaitseb seina mustuse ja kahjustuste eest.

Esipaneelile asetatud QR-KOOD võimaldab kohest juurdepääsu remondijuhendit sisaldavatele veebiväljaannetele.

Seda toodet saab lisaks varustada muuhulgas IBOMBO PRS-sV1 pumba ja külg- või tagarattahoidjatega.

Mõõdud: 33 x 35 x 37 cm

Kaal: 10 kg

Reklaamipind: kuni 625 cm2

Hinnapäring

 

Huvitavad Tooted