AKVO - pesupunkt

Materjal
Värv
Värvitüüp
Jaga edasi

Kirjeldus

Ratta pesupunkt – IBOMBO AKVO sobib avalikku ruumi. See on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes ning mõeldud kasutamiseks väikestes ruumides. See nõuab veevarustus- ja kanalisatsioonisüsteemi, mida tuleks paigalduskoha planeerimisel arvestada.

See on valmistatud tsingitud terasest pulber- või termoplastkattega.

Toode on mõeldud seinale kinnitamiseks.

Bike Wash Point – IBOMBO AKVO sobib avalikku ruumi. See on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes ning mõeldud kasutamiseks väikestes ruumides. See nõuab veevarustus- ja kanalisatsioonisüsteemi, mida tuleks paigalduskoha planeerimisel arvestada. See on valmistatud tsingitud terasest pulber- või termoplastkattega. Seade on mõeldud seinale kinnitamiseks.

Seadme lehtmetallist elemendid on kinnitatud vargusvastaste kruvidega. IBOMBO AKVO konstruktsioon võimaldab asetada jalgratta käepidemele. Roostevabast terasest trosside külge on kinnitatud spetsiaalsed puhastusharjad; trosside pikkus võimaldab jõuda jalgratta komponentideni. Trosside kummikate hoiab ära tööriistade takerdumise ja kaitseb jalgratta raami kriimustuste eest. Harjatud INOX roostevabast terasest (AISI 304) valmistatud seinakaitseplaat kaitseb seina mustuse ja kahjustuste eest.

Mõõdud: 33 x 35 x 37 cm

Kaal: 10 kg

Reklaamipind: 625 cm2

Hinnapäring

 

Huvitavad Tooted