Previous
Next

SCANDIC - uksega jalgratta remondipunkt

Materjal
Värv
Värvitüüp
Jaga edasi

Kirjeldus

IBOMBO SCANDIC on UUS! See on IBOMBO PRS-LV2 mudeli kompaktne versioon. Me lõime selle mudeli Skandinaavia turu vajaduste ja kogemuste põhjal.

- Töötasime välja täiendava müntidega avamise süsteemi, mis on poekärudelt tuttav. Lisaks luku osalise tööajaga / piiratud ligipääsu jaoks, nt kaupluse või restorani suletud olemise ajaks. Anname teile võimaluse nende kahe võimaluse vahel valida.

- Te ei tea, kuidas oma jalgratast remontida? Jaamalt leiate QR-koodi, millel on valik linke veebiväljaannetele, kust leiate remondijuhised.

- Igas jaamas on manomeetriga käsipump (max 10 bar). Adapter võimaldab täita AUTO, PRESTA ja DUNLOP ventiilidega kumme.

Iseteenindusjaam – IBOMBO SCANDIC on, nagu kõik meie jaamad, kohandatud kasutamiseks avalikes kohtades. See on meie lipulaeva mudeli IBOMBO PRS-LV2 kompaktne versioon.

Selle mudeli lõime lähtudes Skandinaavia turgude vajadustest ja kogemustest. Tänu võimalusele paigaldada uks tugevatele hingedele, saab tööriistu paremini kaitsta raskete ilmastikutingimuste või varguse eest. Töötasime välja täiendava mündiavamissüsteemi nagu ostukärudel või ajutise/piiratud võtmelukuga avamissüsteemi, nt. kaupluse või restorani lahtiolekuaegadel.

Seadme korpus on valmistatud tsingitud või roostevabast terasest (AISI 304), mis on kaetud pulber- või termoplastkattega. Tööriistad on kinnitatud jaama kolonni sees rippuvate roostevabast terasest trosside külge; trosside pikkus võimaldab jõuda kõigi jalgratta komponentideni. Trosside kummikate hoiab ära tööriistade takerdumise ja kaitseb jalgratta raami kriimustuste eest. Jaam on varustatud adapteriga käsipumbaga kõigi ventiilitüüpide jaoks. Jaama konstruktsioon võimaldab asetada jalgratta käepidemele, nii et saate ratast parandades hõlpsasti vänta keerata.

Jaama esiküljel asuv QR-KOOD võimaldab kasutada veebiväljaandeid, mis sisaldavad juhiseid jalgratta rikete parandamiseks. Seadme plekielemendid on kinnitatud vargusvastaste kruvidega – nende kruvide otsikud antakse kliendile üle. Seda jaama mudelit saab lisaks varustada muuhulgas alumiiniumist veekindlate raamidega, külg- või tagarattahoidjaga, pneumaatilise rulahoidjaga.

Mõõdud: 134 x 44 x 30 cm

Kaal: 30-48 kg

Reklaamipind: 11000 cm2

Hinnapäring

 

Huvitavad Tooted